Найбільше випадків захворювання на кір зареєстровано в селі Остриця

Вчора, 17 січня на першому в цьому році засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій йшлося про стан захворюваності на кір в районі, невідкладні заходи щодо безаварійного пропуску льодоходу та визначення стаціонарного пункту обігріву.

Представник Герцаївської лабораторії Новоселицького міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Михайло Лис повідомив, що в період з 8 листопада 2017 року по 16 січня 2018 року в районі зареєстровано 26 випадків захворювання на кір, 19 – з яких діти, що становить 73 %. Найбільше випадків захворювання зареєстровано в с. Остриця. Останній випадок захворювання на кір виявлено 15 січня 2018 року в с. Остриця. Тяжких випадків проходження хвороби в районі не зареєстровано.

За результатами розгляду питання, комісія доручила проводити щоденний моніторинг та тримати на контролі питання щодо виявлення хворих на кір, а також встановити осіб які хворіють вдома; едичним працівникам ЗНЗ та ДНЗ району провести обстеження дітей щодо виявлення ознак захворювання на кір.

Начальник Герцаївського РС Управління ДСНС України у Чернівецькій області Юрій Савіцький наголосив на необхідності виконання плану основних заходів  щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків у 2018 році.

Також на комісії було визначено стаціонарним пунктом обігріву в районі комунальний заклад «Герцаївська районна лікарня». Головному лікарю комунального закладу доручено виділити необхідну кількість ліжок для забезпечення потреб та винайти можливість щодо забезпечення осіб які перебувають на пункті обігріву гарячим харчуванням.