Представники пенсійного фонду зустрілися з безробітними у центрі зайнятості

Вчора, 4 січня заступник начальника Герцаївського відділу обслуговування громадян Олена Константин провела зустріч з тимчасово безробітними громадянами в приміщенні  районного центра зайнятості.

Представник пенсійної служби ознайомила присутніх із змінами у пенсійному законодавстві та перерахунками пенсій з жовтня 2017 року. Наголосила також, що починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають тільки ті особи, в яких страховий стаж буде не менше 25 років, а вимога до мінімального стажу буде поступово збільшуватися до 2028 року, щороку на 1 рік і в 2028 році становитиме 35 років. Зазначила, що з 1 жовтня відновлено виплату пенсій працюючим пенсіонерам в повному розмірі.

Олена Константин звернула увагу безробітних на негативних наслідках отримання заробітної плати «в конверті», на залежність страхового стажу від сплати внесків та на відповідальність роботодавців за допуск працівників до роботи без належного оформлення. Нагадала про можливість отримати інформацію через веб–портал електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою відеозв’язку та  через «гарячу» телефонну лінію.