Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з мешканцями Лунки

Рятувальники Герцаївського РС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в приватному житловому секторі с. Лунка  щодо питань безпечного обігріву осель в зимовий період.

Метою було проінформування населення щодо правил пожежної безпеки вдома та перевірка їхніх знань щодо безпеки в побуті та в різних життєвих ситуаціях.

Також під час рейду працівники Герцаївського РС оглянгули, чи в належному стані перебуває пічне опалення, пояснювали жителям, що треба робити, щоб через неправильне користування пічним опаленням не виникло пожежі. Зокрема застерігали від небезпеки користування печами, які мають тріщини, нагадали про категоричну заборону розміщувати горючі матеріали перед топковим отвором та про обов’язкову наявність металевого листа перед ним. Користуючись нагодою, мешканців було додатково проінформовано про небезпеку виявлення вибухонебезпечних предметів та алгоритму дій у разі їх виявлення.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи громадяни мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на всі питання щодо протипожежної безпеки. Для ефективного засвоєння отриманої інформації фахівці ДСНС надали жителям листівки та тематичні пам’ятки.