Платники Новоселицької ОДПІ забезпечили більше 322 мільйонів податкових надходженнь

Протягом січня-листопада 2017 року до бюджетів усіх рівнів від платників податків Новоселицької ОДПІ надійшло 322,4 мільйонів гривень податків та зборів. Це на 69,3 мільйонів гривень, або приблизно на 27,4  відсотки перевищує показники одинадцяти місяців минулого року.

При цьому до державного бюджету забезпечено збір у сумі 115,5 мільйонів гривень. Завдання по платежах таким чином перевиконано на 32,2 мільйони гривень.

Примітно, що до загального фонду державного бюджету надійшло 53,3 мільйони гривень податку на додану вартість. Тобто надходження цього податку порівняно з відповідним періодом минулого року збільшились на 42,9 відсотки.

Місцеві бюджети трьох районів отримали 206,9 мільйонів гривень податків і зборів. Завдання виконано на 114,1 відсотка. У структурі місцевих бюджетів найвищий ріст демонструє надходження податку з доходів фізичних осіб – 117,8 мільйонів гривень за одинадцять місяців. Відносно аналогічного показника минулого року загальна сума ПДФО з доходів працюючих зросла на 17,2 відсотки, або на 17,8 мільйонів гривень.

Друге місце за темпами росту займає єдиний податок. Представники малого бізнесу спрямували його до бюджетів органів місцевого самоврядування  в сумі 39,6 мільйонів гривень, або 16,9 мільйони гривень проти аналогічного періоду минулого року.

Результативне виконання завдань із наповнення бюджету базується на сумлінному та відповідальному ставленні до сплати податків переважної більшості усіх категорій бізнесу.  Друга складова поступального бюджетного процесу – сучасне і якісне сервісне обслуговування платників.

Динаміка  податкових надходжень дозволяє впевнено прогнозувати виконання індикативних показників за підсумками року та стабільне наповнення бюджетів у наступному фінансовому році.