В селі Хряцька відзначили завершення реалізації проекту ПРООН по ремонту місцевого НВК

Сьогодні, 5 жовтня в  Хрячці відзначали День села. Цього року  свято було особливо приємним, тому що в цей день на території місцевого НВК відзначили завершення імплементації Проекту ПРООН “Сталий розвиток сільських території Чернівецької та Одеської областей”. Цей проект передбачав ремонт школи (заміну дверей та вікон) з метою енергозбереження. Проект, загальна вартість якого склала 455,4 тис. гривень вдалося реалізувати за  фінансової підтримки Агентства розвитку Австрії (194,3 тис. грн.), у партнерстві з Хряцьківською сільською радою (238,3 тис. грн.) та місцевою громадською організацію “Хряцьківський вогник” (22,8 тис. грн).

На заході у якості почесних гостей були присутні Міжнародний менеджер проекту  Хендрік ван Зіл та почесний консул Австрії в Чернівцях Сергій Осадчук. Вони привітали всіх присутніх зазначивши що спільними зусиллями можна реалізувати великі справи.

Мешканців Хряцьки привітали і керівники району, голова РДА Віорел Ястремський та в.о. голови районної ради Костянтин Танас.

У свою чергу Хряцьківський сільський голова Емілія Матей подякувала всім за підтримку, вручила почесні грамоти  всім хто взяв участь у реалізації проекту та висловила сподівання що і надалі вдасться реалізувати подібні проекти на території села.

Учні Хряцького НВК підготували для гостей чудову артистичну програму.