Герцаївщина представила свою продукцію на виставці-ярмарку “Буковинська осінь-2017”

Цієї неділі у селі Реваківці Кіцманського району на території кінно-спортивного клубу “Буковинська Троя” проходила X обласна агропромислова виставка-ярмарок “Буковинська осінь-2017”.

Цей захід є своєрідним підсумком кропіткої та напруженої праці аграріїв краю, без якої не було б достатку в наших родинах, не було б економіки в районах та області.

Герцаївщина також представила на ярмарку свою продукцію. За сприяння місцевих аграріїв та фермерів районною державною адміністрацією організовано яскраву виставку експозицій місцевих товаровиробників та народних умільців. Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації висловлює вдячність за допомогу в організації виставки  фермерським господарствам «Хуцану» (керівник Михайло Хуцану), «Інтерагроком» (керівник Михайло Лис), «Захід-сад» (керівник Маріан Заїц), «Еко м’ясо «Нік» (керівник Микола Чербул), СВПК «Перемога» (керівник Віорел Щвабу), ДПДГ «Чернівецьке» (керівник Віктор Сташку), ТОВ «Піко-Інвест» (керівник Іван Плешка), ПП «Колос» а також Банченському Свято-Вознесенському монастирю.