І у юнаків і у дорослих володарями кубку Герцаївського району з футболу 2017 року стали футболісти з Годинівки

Вчора, 10 вересня на стадіоні села Горбова пройшли фінальні матчі Кубку Герцаївського району з футболу 2017 року.

У першій грі зустрілися між собою юні футболісти команд “Стяуа” Великсілля та ФК Годинівка. Слід зазначити, що в цьому році трофей вперше розігрувався і серед юнацьких команд. У напруженій боротьбі з мінімальною перевагою 1-0 перемогу здобула Годинівка.

Після цього на поле вийшли команди “Зоря” Остриця та ФК Годинівка, які боролися за трофей серед дорослих. На початку матчу краще виглядали футболісти з Остриці, які мали декілька чудових нагод відкрити рахунок, але наприкінці першого тайму першими відзначилися саме гоинівці. Зорі дуже швидко вдалося зрівняти рахунок, тож доля матчу мала вирішуватися в другому таймі.

На початку другої половини гри ФК Годинівка заробила пенальті, який без проблем реалізував Дмитро Спатару, таким чином оформивши дубль.

До кінця гри обидві команди мали достатньо нагод відзначитися, але рахунок залишився незмінним.

Тож перемогу з рахунком 2-1 здобули футболісти з Годинівки.

В кінці  учасників фінальних матчів привітали Виконувач обов’язків голови районної ради Костянтин Танас, перший заступник голови Герцаївської РДА Тетяна Глибочану, депутат районної ради Валентин Якобан, який вручив командам і грошові премії від мешканців села Горбово та сільський голова Годинівки Віорел Ботлунг. Вони вручили всім футболістам медалі та кубки переможцям, які були придбані за рахунок районної федерації футболу під керівництвом Костянтина Кришмару.

Також федерація нагородила пам’ятними статуетками  і суддівську  бригаду, а найкращі футболісти матчів, якими було визнано Григорій Сирбу серед юнаків та Дмитро Спатару серед дорослих, отримали почесні відзнаки.