Нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району

Вчора, 8 вересня 2017 року у приміщенні Герцаївського районного ліцею імені Г.Асакі відбулася нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району, якої координував начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації – Октавян Магас. У нараді взяали участь всі керівники загальноосвітніх навчальних закладів району, працівники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Під час наради були обговорені результати ДПА у форматі ЗНО та ЗНО випускників ЗНЗ району у 2016/2017, організацію харчування в закладах освіти району,  перепідготовка та атестація педпрацівників ЗНЗ району у 2017/2018 , вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи та результати ДПА учнів 4-х класів ЗНЗ району за 2016/2017 н.р., стан готовності навчально-матеріальної спортивної бази до проведення занять з фізичної культури,  організацію роботи з охорони праці у навчальних закладах та перелік документів, що її регулюють, та інше.

Про підсумки оздоровлення та відпочинку школярів влітку 2017 року розповів Міну Павалакі – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА.

За результатами розглянутих питань, було прийнято відповідні рішення з усіма доповненнями та зауваженнями.