Мольниця та Лунка готові об’єднатися з Герцою в одну ОТГ

У  Герцаївській РДА відбулась зустріч голів міської та  сільських рад, які не увійшли до новоствореної Острицької ОТГ, з заступником голови Чернівецької ОДА Василем Гостюком, який відповідає за цей процес в області.

В ході наради була обговорена ситуація яка склалася після отримання сільськими радами запрошення від Герцаївської міської ради створити одну спільну об’єднану громаду. На даний час позитивно відгукнулися Мольниця та Лунка, натомість вагаються Тернавка та Хряцька,  що в свою чергу гальмує процес об’єднання оскільки одна з головних законних умов це наявність спільних меж яких решта сіл не мають з містом Герца.

В ході народи вирішили пришвидшити цей процес, оскільки, якщо Герцаївська ОТГ не буде створена до кінця року, то існує загроза недофінансування в наступному році багатьох сфер суспільного життя нашого району.

Учасники наради вирішили провести в неділю, 10 вересня збори села Тернавка за участі представників представників обласної та районної  влади та експертів по децентралізації.