Освітяни Герцаївщини підбили підсумки роботи та обговорили плани на новий навчальний рік

Вчора, 30 серпня, у приміщенні Герцаївського ліцею пройшла щорічна серпнева педагогічна конференція.

Метою даного зібрання було підбиття підсумків розвитку дошкільної та загальної середньої освіти у 2016/2017 навчальному році та обговорення завдань на 2017/2018 навчальний рік.

У роботі конференції взяли участь народний депутат України Григорій Тіміш, керівництво району, начальник відділу освіти, молоді та спорту, директори шкіл та найкращі вчителі району.

Після звіту начальника відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської РДА Октавіана Магаса до слова були запрошені голова Герцаївської РДА Віорел Ястремський та голова Керуючий справами Герцаївської районної ради Іван Чіботару, які привітали вчителів з початком нового навчального року та нагородили почесними грамотами та грошовими преміями тих, що показали найкращі результати у минулому навчальному  році.

У своєму виступі перед учасниками конференції народний депутат Григорій Тіміш привітав вчителів району з початком нового навчального та вручив грошові премії директору Маморницького НВК Драгошу Олару який в цей дені відзначав свій 60-літній ювілей, та деяким працівникам відділу освіти молоді та спорту яки працюють в цій організації з моменту його створення 25 років тому.

Також грамотами та кубками нагородили школи, які перемогли у XXV районній шкільний спартакіаді.