На Герцаївщіні відзначили День Незалежності традиційним фестивалем “У джерел” . Фото+Відео

Вчора, 22 серпня, на центральній площі міста Герца пройшов фестиваль народних традиції і звичаїв “У джерел” (“La izvoare”), присвячений 26-й  річниці Незалежності України.

Організатором  заходу був відділ культури, національностей та релігії Герцаївської РДА за підтримки міської та сільських рад. У ньому взяли участь найкращі колективи з сіл нашого району.

Під час заходу з привітальними словами виступили голова Герцаївської районної державної адміністрації Віорел Ястремський та в. о. голови районної ради Костянтин Танас, які також нагородили найкращих людей району  грамотами обласної державної адміністрації та спільними грамотами Герцаївської районної державної адміністрації та районної ради. Привітав присутніх і в.о. військового комісара Герцаївського районуб майор Петро Іванин. Він закликав мешканців Герцаївщини довіряти Український армії та тісніше співпрацювати з військкоматом.

Також присутніх привітав і завідувач методичного кабінету учбово-методичного центру культури Буковини Іван Петрусяк.

Всі сільські ради підготували виставкові палатки, в яких представляли роботи народних майстрів сіл Герцаївського району та частували гостей народними стравами. Святкування тривали декілька годин.