На Герцаївщині пенсійники роз’яснюють питання пенсійного законодавства

Начальник Герцаївського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Лариса Капра провела зустріч з трудовим колективом Горбівського аптечного пункту, де розповіла про основні аспекти пенсійного забезпечення.

Представник пенсійної служби ознайомила працівників фармацевтичної установи з умовами виходу на пенсію за вислугу років, переліком документів для призначення пенсій, порядком перерахунку пенсій з урахуванням стажу та заробітної плати працюючим пенсіонерам.

Найбільше запитань стосувалося переліку посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, особливостей розрахунку стажу та порядку виплати одноразової грошової допомоги при виході на пенсію за віком у розмірі 10 призначених місячних пенсій. Представник Пенсійного фонду надала детальні фахові відповіді  на ці та інші нагальні запитання горбівчан.

Насамкінець Лариса Капра роздала працівникам аптечного пункту роз’яснювальні матеріали, розповіла про інформаційні ресурси веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та про зручну можливість отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення в режимі відеозв’язку.