Голова Герцаївської районної ради склав свої повноваження

У четвер, 30 березня, відбулася XV позачергова сесія Герцаївської районної ради VII скликання.

На порядку денному були багато питань. Після представлення нового депутата районної ради Віктора Чорнея, який представлятиме фракцію “Опозиційного блоку”, розпочався звіт голови Герцаївської районної державної адміністрації Віорела Ястремського щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету району і повноважень у 2016 році. Після цього були затвердженні декілька районних програм та вирішено ряд організаційних питань.

Палкі дебати серед депутатів розпочалися через питання Про звернення депутатів Герцаївської районної ради Чернівецької області  до  Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України про недопущення скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення” яку представив Петро Георгіу, але в кінці-кінців це звернення набрало достатню кількість голосів.

Останнім в порядку денному був звіт голови районної ради Валентина Якобана, який оприлюднив свою заяву про бажання скласти повноваження голови Герцаївської районної ради. Багато депутатів спробували відмовити пана Якобана від цього кроку, але його рішення було остаточним і рада проголосувала за його відставку.

Питання про включення до порядку денного пункту про обрання нового голову районної ради не набрала достатню кількість голосів тож на невизначений час обов’язки голови ради буде виконувати Костянтин Танас.

школьные файлы Материалы для учителей и учеников

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *