В Горбово відзначили 40-річчя танцювального колективу «Алунелул»

Вчора, 26 лютого 2017 року, коли весь православний світ відзначав Масляну, в будинку культури села Горбово зібралися практично всі мешканці цього населеного пункту та гості з сусідніх сіл. Справа в тому, що саме в цей день горбовці відзначали 40-річчя місцевого танцювального ансамблю “Алунелул”, який за цей період став відомим далеко за межами нашого району та області.

Святковий концерт розпочався з одночасного з виступу семи вікових груп цього колективу, на сцені та в залі танцювали більше сотні артистів, найстарші з яких представляли перший склад ансамблю, який вийшов на сцену у далекому 1977 році.

Серед них була і незмінний керівник цього колективу на протязі 40 років, заслужений працівник культури України Ауріка Буздуга, яка своїм ентузіазмом, енергією та важкою працею зробила з простих мешканців села майже професійних танцюристів.

У своєму виступі ще одна з засновників цього колективу Олена Ворняну зазначила, що культура в селі розвивається завдяки кільком сімейних династіях, в яких по три-чотири покоління танцюють, співають або грають в театрі.

Під час концерту своїми виступами глядачів радували і музикальні колективи та вокалісти  Горбівського будинку культури, а акомпаніювали всім оркестр народних інструментів “Валя Прутулуй” під керівництвом Дмитра Скалко.

На заході були присутні і представники районної та обласної влади, які подякували за чудове свято, пообіцявши, що завжди будуть підтримувати горбовську культуру. У своєму виступі міністр-радник Генерального консульства Румунії в Чернівцях Іонел Іван зазначив, що не бачив подібного за все життя. Також дипломата приємно здивував той факт, що на сцені серед танцюристів був і голова районної ради Валентин Якобан.

Маємо надію, що у майбутньому цей чудовий танцювальний колектив “Алунелул” запросить нас не на один ювілей, а Горбово, як і належить такому чудовому селу, стане прикладом для інших населених пунктів нашого району, області та цілої держави.