Учаснику АТО з нашого району зробили складну операцію

Як повідомила вчора на своїй сторінці у мережі Facebook волонтер з міста Львів Анна Шевченко, сьогодні  “Сержант” Василь Костаки мав їхати додому в село Великосілля нашого району після лікування у Львівському військовому госпіталі.

Тут в нейрохірургічному відділенні 16 грудня йому вставили титанову пластину в лобну частину черепа, яку боєць втратив внаслідок мінно-вибухової травми.

Пластина має складну форму і велика за розмірами, тому виготовлення її забрало багато часу і зусиль майстра. Проплатити рахунок за пластину зголосилась Українська Кредитова спілка (Канада), члени якої допомагають пораненим українським військовим коштами в рамках благодійної програми “UKU helps Ukraine”.

У присутності ведучого лікаря Василя Сергія Іванова, волонтери ГО “Галицькі сурми” Юрій Ліпар і Анна Шевченко вручили бійцю грошову допомогу від добродіїв з УКС.

Ми дуже вдячні нашим канадським друзям за підтримку і турботу про простого українського хлопця. А Василь підписав для них прапор та запросив всіх в гості і обіцяв приготувати смачнючу мамалигу!

Нагадуємо, що Василь Костаки найбільше постраждав в конфлікті на сході України з усіх мобілізованих з нашого району.